با سلام

دوستان یه مشکل برا من پیش اومده...امیدوارم کمکم کنید...

من حدود یک سال پیش با خانمی در دانشگاه اشنا شدم و از همون ابتدا رابطه عاشقانه ای داشتیم.و قرار بر ازدواج شد..

مشکل از اونجا شروع شد ک من مثل اکثر اقایون از ارتباط همسر ایندم با بقیه بدم میومد..

این خانم با همکلاسیاش هم ارتباط تلگرامی یا بعضا تلفنی داشت و مثلا میدیدم ک هم کلاسیاش علیرغم رضایت من براش جوک و عکس میفرستن و ایشون حاضر نبود بلاکشون کنه و میگفت ک زشته..این حساسیت من باعث شد ک بهش بگم حتی بهشون سلامم نکن..حتی یک بار گفت من با تو شش ماهه اشنام نمیتونم بخاطر تو هم کلاسی چهاردسالمو کنار بذارم...همینطور دعوا داشتیم و گذشت ولی این علاقه اجازه جدایی نداد..تا ماه قبل سر بی محلی ها و برخی مسائل من حدود سه هفته با ایشون قهر بودم...الان ک اشتی کردیم ب من گفت من یه چیزی بگم بهت ..من ب فلانی( ک دوست پسر سابقش بود و شدیدا ابرو ایشونو تو دانشگاه برده بود) پی ام دادم و گفتم از من ناراحتی???!!!

اونم گفته دلم برات تنگ شده و بیا دوباره با هم باشیم..البته ایشون میگن ک بعدش من بلاکش کردم....(اینا مال زمانیه ک قهر بودیم)

من از این موضوع شدیدا ناراحت شدم حتی کارم ب درمانگاه رسید..ولی بهش علاقه دارم اما اعتمادم بهش کاملا نابود شده..حالا شما لطف کنید و بهترین راهکار رو بهم پیشنهاد بدید..تشکر